Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Judas C. Meyers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
2
Belépett :
2016. Dec. 11.
Play-By :
Charlie Hunnam
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Judas C. Meyers   Hétf. Dec. 12, 2016 8:11 pm

Judas C. Meyers

Titulus, ha van
nev
Judas C. Meyers
becenév
-
kor
31
csoport
Ember
rang
-
társ
-
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Jellem:
Először is, azt hiszem van valami amivel kezdeném.

"Főnök kérdezi a könyvelőjét:
- Mennyi 2*2?
- Mennyi legyen?"

Érted ugye? Milyen vagyok? Amilyen szeretnél hogy legyek, amolyan emberi kaméleon aki a túlélés érdekében sok bőrt szedett magára, és mikor melyiket húzom fel. Olyan ez, mintha csak a ruhám cserélném. Alapvetően azonban azt kell mondjam nem vagyok egy botor és vakmerő ember, inkább tipikusan az háttár játékos, aki ott van tudod hogy ott van, kibaszottul tudod, de mégsem látod, és nem tudod megfogni, éppen úgy, ahogyan az árnyékot sem. Nem tudsz megfogni, nem hagyom magam. Hogy mégis milyen lennék hát... szemfényvesztő, hamiskártyás, stratéga aki tervezget és nem vagyok rest kijátszani egymás ellen az ellenségeket, hiszen tudod a mondást nem? Isten megbocsát, én csak összehozom vele a találkozót. Simulékony vagyok, így sok helyre van vip kártyám, és belépőm, mert tudtam mikor hol legyek, és tudatosan alakítom a kapcsolati hálómat, sok sok befolyásos "barátom" van, és mivel szállítok néha ezt azt, néhány embernek, vigyáznak rám hogy ne essen bajom, fenyegetések más kérdés, azt már fel sem veszem, túl sokan használnak ki ahhoz, hogy kitöröljenek a képletből. Szeretek nélkülözhetetlen lenni vagy legalábbis ezzel nyugtatom magam hogy ha nem is utánozhatatlan lennék, nagyon nehezen pótolható legalább, és a maffia egyik szekciója sem szereti a macerát és új tagokat. Gyanakvóak, és már sikerült elérnem hogy szükségük legyen rám. Nem vagyok ostoba, tudom hogy nem bíznak bennem, és én sem bennük, mert az első adandó alkalommal kijátszuk egymást de ez egyfajta kölcsönös megállapodás, csak az marad életben és szabadon, aki ügyesen keveri a lapjait, én pedig mesteri hamiskártyás vagyok már. Már csak ebből is meg tudnék gazdagodni meg a piti kis trükkökből, mint egy pénzérme eltüntetése, meg ilyesmik. Nem nagy cucc, de az emberek szeretik. Csalással is bevittek már a zsaruk tucatszor és a priuszom elég hosszú de nem tudtak semmit rám bizonyítani, mert szeretek beszélni és mindig kidumálom magam a gázos szitukból. Mindenki abból gazdálkodjon amije van, nekem ez van.
Család? Mit meséljek róla? Van, volt. A család sebezhetőség, de én nem akarok az lenni. Még ha veszélybe is kerülök, akkor is hideg fejjel gondolkozom, mert a pánik semmit nem old meg, és elég pofátlan vagyok ahhoz, hogy azt már csodálni kelljen. Mert van a pofátlanságnak olyan szintje, ami már csodálatra méltó, és én élek is ezzel. Továbbá el kell mondjam, szeretem a vad nőket, és az ágy az egyetlen hely ahol megalázkodok, amúgy nem, és emiatt néha szívtam már meg. Elég jól ismerem már a helyi kórházakat és a nővérkéket is olykor ismerősként köszöntem, és évődök velük ahogy helyrepofoznak. Hát ez van, ilyen az élet.
Jó a nyelvérzékem, és a munkám során jó hasznát is veszem. Beszélek, olaszul, angolul, oroszul, japánul és kínaiul. Bár az utolsó két nyelvvel megizzadtam.
Na meg persze van egy hely, ahol mindenezt leplezhetem. Hivatalosan egy klubbot vezetek, ami nem rég nyitotta meg kapuit a városban, közel másfél éve itt a székhelyem, és ideje felkeresnem egy régi barátot is. Ne aggódj, Heaven, we go to the heaven. Fuck yeah!
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Judas C. Meyers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal