Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Luna Y. Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
8
Belépett :
2016. Dec. 12.
Munka :
Egyetemi diák/Gyakornok egy állatorvosi rendelőben
Play-By :
Arden Cho
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Luna Y. Deveraux   Hétf. Dec. 12, 2016 9:07 pm

Luna Yumi Deveraux

Daddy's little princess
név
Luna Yumi Deveraux
becenév
Luna, Yumi, Babydoll
kor
24
csoport
Vadász
rang
társ
felvett alak az alakváltóknál
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

- Myra!!!! - dörömböltem be hangosan a fürdőszoba ajtaján, ahol a testvérem már, legalább másfél órája cicomázta magát.
- A pokolba is, gyere már ki. El fogok miattad késni. – veszekedtem rá az ajtó túloldaláról, miközben a falnak dőltem.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért csinálja ezt velem minden alkalommal. Tudja nagyon jól, hogy nem szeretek sehonnan elkésni, és szinte már mániám a pontosság. Ő mégis minden alkalmat kihasznál arra, hogy szívja a véremet. Holott pontosan tudja hová tartok. A családomból Ő az egyetlen aki tud Pierre létezéséről, no meg arról is, hogy Luca helyett Őt szeretem.
A testvérem és én hiába, hogy egypetéjű ikrekként jöttünk a világra, mégis olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz. Ennek ellenére mégsem tudnunk meglenni a másik nélkül, vagy talán pont ezért. Ki tudja… De az is tény, hogy egy-egy ilyen alkalommal meg tudnám fojtani.
- Parancsolj dráma királynő! – vetette oda flegmán, miközben kitipegett a lassan gőzkabinná alakult fürdőszobából.
Lemerném fogadni, hogy az összes forró vizet elhasználta és én megint tusolhatok hideggel. De nem baj, csak végre bevehetem a fürdőt és talán még időben el is készülök. Az viszont nem fér a fejembe, hogy a család „reménysége” aki anya szerint a tökéletes vadász, miként képes ennyit pepecselni. Tény, hogy én soha nem fordítottam annyi figyelmet és érdeklődést a vadászat iránt, mint a testvérem. Éppen ezért is találták ki annak idején anyáék ezt az abszurd és betarthatatlan eljegyzést a Lucával. Mondván két ilyen erőteljes vadászcsaládnak egyesülnie kell, és így legalább én is teszek valami hasznosat ezen a téren. Az persze ne zavarjon senkit, hogy egyetemre járok és próbálok lediplomázni, mint állatorvos. Na de térjünk vissza a tárgyhoz…
Luca van der Veen olyan a számomra, mint egy legjobb barát, mint egy fiútestvér. Szeretem és sokat jelent a számomra, de a mi kapcsolatunk mégsem az a mindenki számára vágyott szerelem. Éppen ezért is próbálunk mind a ketten kapálózni a dolog ellen. Mivel ez az egész már most több sebből vérzik, hiszen mind a kettőnknek megvan a saját magánélete, a saját szerelmi élete és ez így van jól. Úgyhogy gyanítom lesz még egy-két meccsem a saját szüleimmel és az övéivel is, vagy az is egy opció, hogy fogom Pierre-t és elszökök vele valahová ahová még a szüleim keze sem ér el.
- Ez most verd ki a fejedből Luna! Nem vagy te egy gyáva nyuszi. Ha képes vagy levadászni különböző lényeket, arra is képes vagy, hogy odaállj a szüleid elé és megmond nekik a tutit. – dorgáltam meg saját magam tükörképét.
Fél órával és egy sietős hideg zuhany után tudatosult csak bennem, hogy az eddigi énképem nem is áll olyan stabil lábakon, mint azt annak idején hittem. Úton az egyetem felé folyamatosan ezen kattogott az agyam. Végül semmire nem jutottam, csupán arra, hogy valószínűleg az agyamra ment a reggeli koffeinhiány. Erre pedig a legjobb gyógyír az egyetem bejáratában ácsorgott, kezében egy pohárnyi gőzölgő fekete csodával.
- Itt az én hősöm! – mosolyogtam rá Pierre, miközben felszaladtam a lépcsőn és egy csókkal összekötve elcsentem tőle a kávés poharat, amiből egy pillanattal később már hatalmasakat kortyoltam.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Luna Y. Deveraux   Hétf. Dec. 19, 2016 11:06 am

Elfogadva!

Üdv, Luna!
Semmi kivetnivalót sem találtam a lapodban, így nyugodt szívvel fogadlak el. Sok sikert a párkapcsolati problémádban, de mielőtt belevetnéd magad, előbb foglalózz! Wink

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Milena N. Lebeau
Vissza az elejére Go down

Luna Y. Deveraux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal