Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Héléne Leanne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
4
Belépett :
2016. Dec. 14.
Munka :
Pultos/Egyetemista
Play-By :
Evanna Lynch
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Héléne Leanne    Szer. Dec. 14, 2016 4:55 pm

Héléne Leanne Héléne Leanne

Titulus, ha van
nev
Héléne Leanne
becenév
Héléne, Lena
kor
20
csoport
ember
rang
-
társ
-
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Kimondottan okos, ügyes és tisztelettudó lánynak tartanak, de ez így is van. Más vagyok mint a többi lány, egy szóval nem vagyok az a beképzelt liba, egyébként nincs is miért beképzeltnek lenni. Édesanyám Lily Victoria Leanne modell édesapám pedig Daniel Leanne aki, pedig egy kimondottan jóvágású megbízható üzletember. Miért is ne édesanyám beleszeretett, házasság, esküvő majd nem sokkal később rá jöttem én Héléne. Nem hibáztatom édesanyámat a karrierje miatt igaz nekem is megfordult a fejembe a modellezés nem tűnt rossz ötletnek próbálkoztam vele, de egyszerűen nem éreztem jól magam. Még kislány koromban persze felcserepedtem mára- már Egyetemista lettem és munkát is találtam pultos lettem, ez az én hivatásom és szeretem is csinálni. Édesanyámról is kapok sok információt, hogy a média mennyire kikészíti és mellette állok, segítek neki amennyiben csak tudok, sokszor engem is felismernek anyáról, hogy mennyire rá ütöttem. Nos, valóban igaz lenne, hogy tényleg anyára hasonlítok? Bár az eszemet tőle örököltem szóval igen. Ennek a városnak rengetek története van Boszorkányok és Vámpírok nem igazán hiszek bennük, de minél jobb hinni minthogy találkozzak valamelyikkel, de koránt sem, olyan félelmetesek legalább én így tudom őket elképelni. De mindössze a munkámra koncentrálok és az Egyetemre. Nagyon szeretem az egyetemet ott is mertem meg a barátomat Félix Warrent. Talán lehet, hogy többet is érez irántam, mert én nagyon megkedveltem. De ő lehet, hogy csak a húgaként vagy a nővéreként tekint le rám, megértem és tiszteletben tartom az érzéseit. Van egy legjobb barátnőm Bonnie őt is az egyetemről ismertem meg és sokat szoktunk hülyéskedni és hármasban is lógunk. Igaz én már elköltöztem a szüleimtől, de azért tartom velük a kapcsolatot érdekel, hogy mi van velük. Anya nekem, olyan mint a legjobb barátnőm Bonnie. Elmondom neki azt is hogy Félixxel, hogy alakulnak a dolgaim és nagyon örül neki. Ha minden igaz és legalább is remélem, hogy együtt leszünk. Én legalább is nagyon szeretném, hogy együtt legyünk mert amit érzek iránta meg, amikor a közelében vagyok egyszerűen fellángolnak az érzéseim, ilyet még senki iránt nem éreztem még. Azt is elfogadja, hogy pultos vagyok kell a meló mert dolgozni tanulás közben muszáj és szeretek.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Héléne Leanne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal