Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Luca van der Veen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
7
Belépett :
2016. Dec. 10.
Munka :
Egyetemi diák és weblapfejlesztő
Play-By :
Michael Tintiuc
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Luca van der Veen   Szer. Dec. 14, 2016 10:50 pm

Luca van der Veen

Reluctant hunter
név
Luca van der Veen
becenév
Ha valahogy tudsz becézni, akkor megtapsollak
kor
24
csoport
Vadász
rang
 -
társ
Hosszú és bonyolult
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Hogy a helyzetemet egy kicsit megértsd, vissza kell mennem a nagyszüleimig, de ígérem, igyekszem rövidre fogni a történetet. Nos, az apai nagyszüleimről azt kell tudni, hogy ők még kitaszított vadászok voltak, az a fajta, aki büszkén tartotta a családi birtokon, a nagy kastélyszerű házuk falán a hatalmas szőttest, ami a ki tudja milyen régre nyúló családfát ábrázolta. Tudod, olyan Black fajta a Harry Potterből. Szóval ők rém büszkék és begyöpösödöttek voltak, amiből az apámnak elege lett, nem akart önbíráskodáson alapuló öldöklést. Felnőtt korára megszakított minden kapcsolatot a nagyszüleimmel és elvett egy nőt, aki végrehajtó volt és természetesen az anyám lett később. Mindketten elég vallásosak voltak, anyám református, apám katolikus, így elég egyértelmű volt, hogy én magam is katolikus lettem. A hitemet mind a mai napig tartom, csak templomba nem járom már, de egy-két keresztet és imakönyvet elvétve még találni a lakásomon. Szóval, folytatva a történetet, szépen alakult az életük, elköltöztek Hollandiából ide, ahol most lakunk Lunával. Tehát remekül beszélek hollandul és franciául is, még őrzök néhány hagyományt a hazámból, de nagyrészt itt nőttem fel. A családom itt ismerték meg Luna szüleit és összeeresztettek minket egymással, mondván jót tesz a gyereknek, ha olyanokkal lehet, aki hasonló korú és nem kell előtte titkolóznia. Hát, mi remekül elvoltunk, nekem lehetett "kishúgom", amit mindig is akartam, neki meg egy fiú barátja, aki kibírta, hogy nyúzza, nem úgy mint más ismerősei. Ez a remek barátság adta a szüleinknek az ötletet, hogy házasítsanak minket össze. Mégis milyen modern felnőtt ember gondol erre? Na, mindegy is… A van der Veen családnak mindig is megvolt a maga jó híre, főleg Hollandiában, de most folytatni akarták más berkekben, míg a Deveraux jó családba akarta házasítani a lányait, ha már kettő lett belőlük, de fiú egy sem. Hát, így keveredtünk mi egymás mellé. Elmondták nekünk, hogy lényegében jegyesek vagyunk és össze kell majd házasodnunk, de minket ilyen fiatalon kevéssé érdekelt. Én csak azt tudtam, hogy nem tudom sem Lunát, sem más lányt úgy szeretni, mint a szüleink szeretik egymást. Valahogy nem, de nem is tulajdonítottam ennek nagyobb jelentőséget, talán csak nem volt az igazi egyik lány sem, akivel jártam. Végül idővel feladtam a dolgot és csak ködösítettem otthon, miért nincs barátnőm. Nekem jó volt így. Egészen addig, míg meg nem jelent az életemben az a vámpír… És fel nem forgatta az egészet.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
46
Belépett :
2016. Nov. 29.
Munka :
Atomenergetikai mérnök
Play-By :
Amanda Seyfried
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Luca van der Veen   Csüt. Dec. 15, 2016 11:01 am

Elfogadva!

Majdnem megpróbáltam neked becenevet keresni, de csak majdnem. Fenntartom a véleményem, miszerint a szülők igenis tudnak furcsák lenni, meg sem kell erőltetniük magukat. Viszont nagyon kíváncsian várom, hogy a benned lappangó felismerés még milyen változásokat fog az életedben hozni!

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

Vissza az elejére Go down

Luca van der Veen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal