Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Ezekiel (Couteau) Wandeer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
7
Belépett :
2016. Dec. 15.
Munka :
Étterem vezető/ séf
Play-By :
Jeffrey Dean-Morgan
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Ezekiel (Couteau) Wandeer   Pént. Dec. 16, 2016 7:38 am

Ezekiel Wandeer

Bloody hunter
nev
Tizenhét éves koráig Ezekiel Couteau-nak hívták, aztán nevet változtatott, így lett Ezekiel Wandeer.
becenév
Ezekiel.
kor
44
csoport
Vadász
rang
Vezető
társ
-
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

1989. decembere, La Rochelle

A tűz békésen pattog a kandallóban, a kőház falai között emberek mocorognak. Mindenki érzi a karácsony szellemét. Zoknikat akasztottak a kandalló felé, a karácsonyfa ott álldogál a nappaliban várva, hogy valaki alá pakolja az ajándékokat. A tizenhét éves Ezekiel Couteau a méregzöld kanapén fekszik elnyúlva. Vékony testén hatalmasnak tűnik apja elnyűtt, szaloncukros pulóvere. Kezeivel támasztja a tarkóját, és bámulja a tévét, amin valami fekete-fehér műsor megy. A húgai, Laurenne és Cora mögötte vesítoznak, nevetgélnek. Ő csak mosolyog rajtuk. Az anyja a konyhában van, éppen a kuglófot süti, mint minden évben ilyenkor. Az apja valahol fát vág a hatalmas udvaron. Gyönyörű, családi idill. Ezekiel sosem akar elszabadulni innen.
- Laurie, Cora halkabban kérlek – szól hátra, mire a két lány még hangosabban rákezd a kacagásra – hogy a béka ugorna rátok álmotokban – motyogja az orra alatt, s mikor felkönyököl a kanapé háttámlájára, hogy ismét rászóljon testvéreire, a torkára fagy a szó. Laurenne a földtől három méterre lebeg, Cora pedig kacagva tartja fent a kezeit.
- Mi a fasz? – bukik ki belőle, s mikor a kislány észreveszi, hogy testvére meglátta, elengedi a húgát. A kislány hatalmasat zuhan, feje egyenesen a kandalló padkájának koppan, s egy hangos reccsenéssel betörik a koponyája. Ezekiel egy mozdulattal vetődik át a kanapé háttámláján, az anyja is rohan, át az ebédlőn, fuldoklik a könnyeiben. Cora tátott szájjal nézi húga élettelen testét.
- Ébredj Lorie! Ébredj – szólongatja a fiú, s ölébe húzza a véres kobakot. A kék szemek felakadtak, az ajkak enyhén szétnyíltak, s a ragacsos vér beterít mindent. Még a szaloncukros pulóvert is. A bejárati ajtó nyílik, s fütyörészve belép a ház ura. Mikor meglátja a csendéletet, az összes fa kihullik karjai közül. Ide-oda gurul mind.
- Ki tette ezt? – teszi fel az egyszerű kérdést, miután hívták a mentőket, s azok megállapították, hogy a gyermeket nem lehet megmenteni. A család a véres folt körül áll, Ezekiel megbabonázottan bámulja.
- Cora volt – mondja az anyjuk teljes nyugodtsággal. A szemében még csak egyetlen könnyecske sem csillan – boszorkány.
- Hogy mi?
- Jól hallottad Zekie. Boszorkány.
-  Boszorkányok nem léteznek anya. Csak azokban az idióta mesékben.
- Léteznek. Én is az voltam.

- Mi az, hogy voltál? – szólal meg Cora, most először. Hangja vékony és riadt.
- Mikor terhes voltam veletek, Drágám, az egyikőtök elnyelte az erőmet. Most már tudom, hogy te voltál.

Ezekiel megtámaszkodik a kandalló párkányba. A hő égeti a tenyerét. Másik kezével az orrnyergét kezdi masszírozni, próbálja feldolgozni az eseményeket.
- Szóval… azt akarjátok bemesélni nekem, hogy a boszorkányok valódiak, és hogy nem zavar titeket, hogy meghalt az egyik lányotok?!
- Menjünk vacsorázni fiam – szól az apja, mire Ezekiel arcára lemondó mosoly ütközik ki.
- Na én leléptem – mondja, felkapja a sarokból az egyetlen olyan dolgát, amitől elválaszthatatlan, a baseball ütőjét, és magára veszi a téli kabátját.
- Hova mész?
- Kit érdekel? Akár hol jobb, mint itt. Nekem már nincs családom.

2016. decembere, La Rochelle

Ezekiel hatalmas suhintással csap a levegőbe a baseball ütőjével, melyre szögesdrótot tekert pár éve. Ezzel harcol. Nemes egyszerűséggel szétveri az áldozatai fejét, hiszen az évek alatt kitanulta a vadász mesterséget. Szakálla már őszül, pedig még csak negyvennégy éves. Vigyorral az arcán sétál oda a régi házhoz, ahol lakott, s a baseballütő segítségével bekopogtat a fa ajtón, ami gyerekkorában sokkal nagyobbnak tűnt. Végül is túlnőtte a száznyolcvan centit, s mára inkább már minden kicsinek tűnik. Az ajtó nyílik s egy idős hölgy lép ki rajta. Haja szigorú kontyba fogva, száján rózsaszín rúzs csillog.
- Ki maga? – kérdezi az asszony, most is olyan szigorú a hangja, mint anno.
- Cseszd meg anya, nem ismered fel az egyetlen fiadat? – vigyorog Ezekiel, s anyja arcáról lefagy a mosoly – hol a húgom? Jöttem leróni a tartozás.
!
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
46
Belépett :
2016. Nov. 29.
Munka :
Atomenergetikai mérnök
Play-By :
Amanda Seyfried
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Ezekiel (Couteau) Wandeer   Szomb. Dec. 17, 2016 10:28 am

Elfogadva!

Az olyan karakteret olvasva, mint a tiéd kívánom azt, hogy egyszer békét lelhessenek vagy legalább magukkal sikerüljön kicsit jobban megbékélniük, mert nem lehet gyűlöletben élni. Remek karaktert hoztál nekünk, várnak a foglalók!

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

Vissza az elejére Go down

Ezekiel (Couteau) Wandeer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal