Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
hozzászólások

Silhouette FRPG
Szinglik klubja Empty
Vendég Pént. Márc. 02, 2018 9:32 pm

Játékostárs kereső
Szinglik klubja Empty
Moon Hansol Szer. Feb. 28, 2018 7:32 pm

Avatar foglaló
Szinglik klubja Empty
Karolina Levasseur Szer. Feb. 28, 2018 1:03 pm

Dark Side Heroes
Szinglik klubja Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 8:33 pm

My sweet children
Szinglik klubja Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 2:15 pm

Statisztika
Nők: 8
Férfiak: 8
Vének: 2
Alakváltók: 5
Vámpírok: 1
Emberek: 0
Boszik: 5
Vadászok: 2
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Feb. 13, 2018 8:08 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Szinglik klubja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 5:07 am



Szinglik klubja

Kellesz nekem
Ha nincs párod, vagy még nem érkezett meg, itt meghirdetheted magad, ha szeretnél egy futó, vagy állandó kapcsolatot. Illetve csak barátot vagy egyéb kapcsolatot. Mindenféleképpen jelezd, hogy melyikre vagy hajlandó!
Ha elkeltél, a hirdetésedben jelezd!

Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 9:20 am


Topikavatás!

Én több fronton is várom a jelentkezőket!
Először is egy baráti társaságra lenne szükségem, halandókra vagy vadászokra, körülbelül korombeliekre. Ha új karit regisztrálnál, nyugodtan gyere úgy, hogy velem már van kapcsolatod, könnyebb így elkezdeni az életedet az oldalon.
Másodsorban ex(ek)re is szükségem lenne. Lehet ez a barátai társaságon belüli fiú, vagy egy halandó, akivel a múltban is játszhatnánk akár, de a jelenben is összefuthatnánk.
Harmadsorban pedig szeretném megjegyezni, hogy a Villeneuve család hatalmas, ráadásul vendégszerető, így ha egy ember vagy vadász karaktert akarsz regisztrálni, de nem akarod, hogy egyedül legyen, mint a kisujjam, csak dobj meg egy pmmel, hogy a rokonom akarsz lenni, mindenkit szívesen várok a familíában!

Akár új játékos vagy, akár multikari vagy, várlak Julie életében!
Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 9:27 am


*Tudathasadás*

Egy 250 éves vámpír keresi vámpír barátait, szeretőit! Te voltál az, akivel 150 éve összeakadtam Belgiumban egy forró éjszaka keretei között? Téged üldöztelek végig harminc éve Németország utcáin, meztelenül? Az is lehet, hogy te voltál az a vámpír, akivel egy terület miatt vesztünk össze, olyan 60 éve. Vagy te az a leányzó/férfiú vagy, akit nem sokára vámpírrá változtatok, mert a haszontalan társam megszelídült? Mindegy is, a lényeg, hogy várlak nagyon, konkrétan bármilyen kapcsolatban benne vagyok, kivéve a párkapcsolatokban, de egyéb kalandokban szívesen veszek részt. Akár most regisztráltál, akár régebb óta játszol itt, csak küldj egy üzenetet, és a tiéd vagyok!
Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 11:06 am


Egy alakváltó keresi boszorkányát!
Nem, kor, rang nem számít, csak segíts rajtam, ennyit kérek!
Új és régi karikat is szívesen várok.
Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 1:33 pm


Sziasztok! Szinglik klubja 2020761789

Én keresnék magam mellé egy futó kapcsolatot, nem kötök meg semmit, csupán női egyed legyen. Szerelmit nem tervezek belőle, arra nincs szükségem. Ötletelni nyílt vagyok, ezért nincs megkötve semmi, egy pm az áram. Szinglik klubja 4073944465
Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Vas. Dec. 18, 2016 4:30 pm


Vadásztársakat keresek heti pàrszori találkozóra, egy italozásos beszélgetős dologra az otthonainkba és egy vadászatrendezőst. Elég régóta űzük ezt a dolgot...
Aki benne van egy ilyesféle társ a bajban is dologban akár legjobb barát is lehetsz az irjon... Wink
Vissza az elejére Go down
Léa Le Jeune
Léa Le Jeune


Hozzászólások száma :
4
Belépett :
2016. Dec. 11.
Age :
54
Tartózkodási hely :
La Rochelle
Munka :
dsi
Play-By :
Gillian Anderson
Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   Szer. Dec. 21, 2016 6:17 pm


Boom baby!

Egy-két-többéjszakás kalandokat keresek. Szerelem egyelőre teljes mértékben kizárva, mivel férjes asszony vagyok, és nem akarok a jövendőbeli uram nélkül ilyen-olyan komolyabb plotokba bonyolódni (and I'm not sorry). Egyébiránt eléggé sok mindenre kapható-, és vevő vagyok.
Továbbá olyan karakterek nagy előnyben vannak, akik a rendőrség berkein belül dolgoznak, főleg a gyilkossági osztályon lévőkre gondolok most, ugyanis ott cseppet sem szerény személyem az osztályvezető helyettes.
Valamint civilek is írhatnak, és kiötlünk valami izgalmasat, vagy kevésbé izgalmasat, nekem már az is tök jó lenne, ha lennének kapcsolataim*-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom


Szinglik klubja Empty
Tárgy: Re: Szinglik klubja   


Vissza az elejére Go down
 

Szinglik klubja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Karakterbörze-