Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Lissa Richelieu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
4
Belépett :
2016. Dec. 18.
Munka :
Eladónő
Play-By :
Alexandra Daddario
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Lissa Richelieu   Vas. Dec. 18, 2016 10:32 am

Mélissa Veva Richelieu

A kígyó a kebleden
nev
Mélissa Veva Richelieu
becenév
Lissa, aki Mélissának hívja, azt kicsinálja
kor
22
csoport
Alakváltók
rang
Nincs rangom
társ
Eddig társtalan élem az életem
felvett alak az alakváltóknál
Feketefarkú csörgőkígyó
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Egy alakváltónak nincs szüksége a boszorkányára, hogy túléljen egy vadászoktól hemzsegő városban. Azt hiszed, de nem. Elég, ha közeli kapcsolatba kerülsz egy vadásszal, szinte legjobb barátokká váltok, így elkerülsz minden támadást, kibújsz a gyanú alól. Az sem árt persze, ha igazából kedveled ezt a vadászt, én például kifogtam egy egészen elviselhető, jó kedélyű fiút. Egy rendes szituációban talán nem nevezném legjobb barátomnak, de sajnos nem engedhetem meg ezt a luxust magamnak most. Küldetésem van La Rochelle-ben, bizony. Megtalálni a boszorkányomat, aki segít majd nekem megszakítani a kapcsolatot a családommal. Fentebb említettem, milyen jól megvagyok boszi nélkül, de a teljes igazság az, hogy a családomhoz sajnos nem vagyok elég. Folyton nyúznak, bántalmaznak, a saját boszijuk segítségével bezárva tartanak, egyéb nyalánkságok. Mindkét szülőm alakváltó, egy elrendezett házasság útján találtak egymásra. Anyám beleszeretett a boszorkányába, és még mielőtt megtörténhetett volna a baj, apámhoz adták. Bezárva tartották, távol a boszorkányától, aki ugyanúgy a büntetéstől szenvedett. Édesapám és az ő társa, nos… Kissé elmebeteg.
Három gyermekük született, én a középső utód vagyok, az egyetlen alakváltó köztünk. Szigorúan neveltek, tudtuk, hogyha átváltozunk, anya sorsára jutunk, az otthonunk lesz a börtönünk. Mikor a nagyobb testvérem tizenhárom éves lett, örömünnepet tartottunk a padláson. Egy valaki megúszta, hogy olyan élete legyen, mint a szüleinknek.
Nem sokkal az ünneplés után, tíz évesen változtam át először. Különös, mennyire jó érzés volt, mikor állati formát öltöttem, valahogy kiteljesedtem, egésznek éreztem magamat. Egy jó adag félelemmel társult ugyan az élmény, de megkaptam mindent, amit egy feketefarkú csörgőkígyó tud. Jól mászom fára, remekül úszom, sőt, ha sarokba szorítanak, embertelenül hangosan tudok sikoltani. A különböző mérgező anyagokra toleránsabb vagyok, mint a legtöbb ember, és állati alakban a harapásommal kisebb gyermekeket és idősebbeket meg is tudok ölni.
Az élet azonban nem habostorta, és pillanatok alatt anya mellett találtam a személyes poklunkban, a házifogságban. Kiszökni lehetetlen volt, apa társának száz helyen volt szeme, ha nem több, és mindig tudta merre járunk. Közel tíz évembe telt, mire eljöhettem otthonról.
Megelőzésképpen, meg kell keresnem a boszorkányom, apa így indított el Kanadából, egészen La Rochelle-ig küldött. A találkozón biztos megtalálom a társam, és hazaviszem Kanadába, folytatta.
Azt lesheted apa! Amint megtalálom a társamat, elszelelünk messzire, a lehető legtávolabb tőled és a beteg elmédtől. Anyának nem sikerült kimenekülnie a markaid közül, azonban engem nem olyan fából faragtak! Nem hagyom, hogy engem is bezárj a házadba, elválaszd tőlem a boszorkányom és terrorban tarts! Akkor változom kígyóvá, amikor akarok, akkor fekszem össze a boszorkányommal, amikor akarok! Szabad akarat papa, nem hallottál róla még, igaz?
Most még azonban nyugodtan üldögél otthon. Azt hiszi, a vadászfiú, aki mellett meghúzom magam, a szerelmem, így egyszerre két legyet ütök egy csapásra. Nem veszik a fejemet, illetve apám sem figyel árgus szemekkel. Alig várom ezt a gyűlést, nagyon remélem, megjelenik rajta a társam, és elég erős lesz ahhoz, hogy segítsen lelépni valamerre.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Lissa Richelieu   Vas. Dec. 18, 2016 10:55 am

Elfogadva!

Üdv, Lissa!
Köszöntelek az oldalon! Sajnálom sanyarú múltad, de remélem, terveid sikerrel járnak, és megtalálod a boszorkányod minél hamarabb.
De addig is, nincs más dolgod, mint foglalózni, és megkeresni első játszópajtásodat. Wink

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Milena N. Lebeau
Vissza az elejére Go down

Lissa Richelieu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal