Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Elijah... - Több, mint barát?, Noel Fisher?,Vadász

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
6
Belépett :
2016. Dec. 10.
Play-By :
Cameron Monaghan
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Elijah... - Több, mint barát?, Noel Fisher?,Vadász   Hétf. Dec. 19, 2016 12:55 am

Elijah

Titulus, ha van
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vadász vagy, akárcsak én. Jó vagy, akárcsak én. Megfontolt és óvatos vagy, akárcsak… ja nem, rám ez nem illik egyáltalán, különösen az utóbbi időben. Ismersz ezer éve legalább. Talán együtt is nőttünk fel, de ki emlékszik erre már? Én biztosan nem. Az azonban kétségtelen, jól tudod, milyen volt a viszonyom családom női tagjaival egykoron. Titok előtted nem volt Julie irányába érzett lojalitásom, testvéri szeretetem, ahogy a kellemesen megfelelő kapcsolatom anyámmal sem, ennek megfelelőn azzal is tökéletesen tisztában vagy, hogy jó ideje nyoma sincs ennek. Fogalmad sincs okáról, hogy is lenne? A barátom vagy, bízok benned, legnagyobb szégyenem mégis képtelen vagyok a mai napig megosztani veled. Végignézted duzzogásom, átszenvedted dühkitöréseimen magad, csendben figyelted, ahogy lassan, de biztosan elhidegülök, közbe azonban nem avatkoztál, miért rendkívül hálás vagyok. Kérdezgettél persze, én viszont mindig ugyanazt feleltem, Egy szép napon elveszíted orrod, ha mindenbe beledugdosod, hát befejezted faggatásom egy idő után, én pedig biztos voltam benne, túlléptünk ezen az egészen… de tévedtem.

Most úgy meredsz ismét rám, mintha mondani akarnál valamit és nyelvedre kellene harapnod ahhoz, hogy ne tedd meg. Tudom persze, az utóbbi időben magamhoz képest is sok veszélybe ugrottam fejest, többet vadásztam, mint valaha, minek meg is van a maga oka, miről persze szintén nem regéltem neked. Megfordult fejemben, ez a gondod talán, úgy érzem azonban, a háttérben valami egész más áll. Idegesít pillantásod, kézzelfogható habozásod, akárcsak az, ha rákérdezek, annyit nyögsz csak be, semmi bajod, ne is törődjek veled. Agyvizem lassan, de biztosan forr fel, s Isten engem úgy segéljen, ha nem köpöd ki hamarosan problémádat, kiverem belőled.

//Tudom, hogy ez így nagyon vázlatos, de sokkal többet nem szeretnék meghatározni. Ami az emlegetett mondanivalót illeti, bármilyen ötletre nyitott vagyok, de nekem is vannak ötleteim szép számmal, ha esetleg elakadnál ebben.
A lényeg, hogy aktív játékos legyél, aki nem tűnik el szó nélkül. Az időnkénti lassúbb reagálás és hosszabb távolmaradás, ha szólsz, nyilvánvalóan nem jelent problémát.
Boldog lennék még, ha szeretnéd a lélektani játékokat, de úgy hiszem, akcióban se szenvedsz majd hiányt.
A javasolt név természetesen változtatható, a pb úgyszintén, bár a közös képek(Shameless) miatt örülnék, ha ő maradna. Ha megjöttél, dobj meg egy üzenettel és megbeszéljük a többit. Siess, nagyon várlak.*–*//

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
viszony

Elsősorban velem vagy kapcsolatban, ami igencsak szoros baráti minimum, de rendkívül boldog lennék, ha ennél több is lenne a karik között. Szóval kérlek? *-*

Mindenki máshoz fűződő viszonyod teljesen opcionális.
csoport
Vadász
kor
20+
rang
Amit szeretnél
play by
Noel Fisher
Szabad

Vissza az elejére Go down

Elijah... - Több, mint barát?, Noel Fisher?,Vadász

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére