Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Nevil Aldrick Villeneuve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
5
Belépett :
2016. Dec. 18.
Play-By :
Stephen Amell
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Nevil Aldrick Villeneuve   Hétf. Dec. 19, 2016 5:27 am

Nevil Aldrick   Villeneuve

Titulus, ha van
nev
Nevil Aldrick  Villeneuve
becenév
Aldrick
kor
40 év
csoport
Vadász
rang
Kitaszított vadász
társ
-
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Amikor gyerek vagy azt mondják, ez minden… Nőj fel, szerezz munkát, házasodj meg, vegyél egy házat, legyen egy gyereked és ennyi. De az igazság, hogy a világ sokkal, sokkal több ennél. Sokkal sötétebb és sokkal őrültebb. És sokkal jobb.
Apám: Clodius Aldrick Villeneuve 17 éves volt, mikor megszületett a nővérem

Nem az a fajta férfi vagyok, aki szeret magáról fecsegni, legalábbis ami a lényegesebb dolgokat illeti, így ha nem bánod, gyors leszek és lényegre törő.
Tizenhat éves koromig az apámmal éltem, aki történetesen vadász volt. A "szörnyek" után koslató fajta. Nem volt ezzel különösebb bajom azon kívül, hogy keveset láttam és hiányzott, éltem (vagyis próbálkoztam) a hétköznapi fiúk életét, zárkózottabb voltam, mint mások, ennyi.
Tizenhárom éves koromban napokra eltűnt és én bepánikoltam.
Egyszer megígértem neki, hogy normális életet fogok élni és nem keresek bajt, de azt sosem mondtam, hogy meghátrálok, ha majd a baj keres engem.
Így keveredtem mindössze tizenhárom évesen életem első vadászatába.
Kevesen múlt, hogy megúsztam, de az apám és én is túléltük.
Jól mondta, hogy nem számít, mennyi időt tölt azzal, hogy bátorságra neveljen, nem fogja megtudni az vagyok-e, amíg éles helyzetbe nem kerülök.
Négy évvel később kiürült az öreg szerencse bödöne és én egyedül maradtam anyámmal és testvéremmel. Na meg a nővel kit mindig is szerettem. Terhes volt. Apám nem várta meg az unokája érkezését.

Minden királynak szüksége van örökösre. Tartja a mondás és nekem ez a szemlélet és elmélet már akkor is tetszett. Így aztán hamar megszületett Elois Clodius, akinek már a születésekor tudtam, hogy egyszer átveszi azt a helyet majd, amit neki szánok. Élete első öt évében a világot kapta meg. Leginkább az anyjától, mert az én következetes és szigorú nevelési elveim mást diktáltak. Azonban hagytam a feleségemnek, hogy megtegye. Lefoglalta őt és ez számomra igen kényelmes megoldás volt minden szempontból, ugyanis terveim voltak még az életemet illetően és nem kívántam leragadni a családapa szerepben.
Nem állítom, hogy nem szerettem a feleségemet. Természetesen fontos számomra, mert a család fontos dolog és mert szükségem van rá ahhoz az élethez, amelyet élni akarok. A fiam pedig az örökösöm, az ereiben ott csordogál a vérem és egy nap az övé lesz mindaz, amit ma még én birtoklok. Terveim vannak vele már a fogantatása óta és én képes vagyok kellő türelemmel kivárni, amíg ő is megérti ennek a súlyát.

Léa kettő évvel később született meg a bátya után. A feleségem imádta, mert kislány lett - ezzel nem mondom azt, hogy a fiát nem szereti pontosan ugyanannyira, mint a lányát, természetesen mindkét gyermekének tökéletes anyja volt mindig is - és az ő megszületésével bekövetkezett az újabb elkényeztetés időszaka.
Elois pedig féltékeny volt, ami teljesen természetes, hiszen az ő világában megjelent a veszély, aki több figyelmet kaphat, mint ő. Hogy én hogy álltam mindehhez?
Nos, csak egy apa tudja igazán, hogy mit jelent az első szülött fiú és, hogy bár a lányát hercegnőként nevelheti (pff na persze), az örököse mindig is első helyen lesz a szívében.
Ám mindez nem olyan egyszerű… a feleségem boszorka szó szerint.
Volt egy kis incidensünk ebből, ez miatt talán már nem is a régi mederben folynak a dolgok.
Nem vagyok hajlandó erre gondolni...

Kinyújtom eddig ökölbe szorított ujjaimat, majd feszültségtől vibrálón végigsimítok tenyeremmel homlokomtól egészen tarkóig a hajamon.
Baj-e az, ha élvezetet lelem a küldetésemben? Baj-e az, ha gyönyörködtetőnek találom kiontott vértől vöröslő kezeim? Baj- ez, ha meglátom a gyilkolásban rejlő szépséget?
Hol van az megírva, hogy minden böllérnek egyszer csak kötelessége herótot kapni az öléstől? Hogy kötelező megcsömörleni, hányingert kapni, unottá fásulni?
Chh... inkább hagyjuk, te ezt sose fogod megérteni.

Állandó fegyverei, amiket magánál tart:
Apjától örökölt - méretre akkora mint egy nagyobb konyhakés
Bal bakancsában tartott fegyver - KATT

Egyéb fegyver: Nyilak és íj.
A legpontosabb lövő

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Nevil Aldrick Villeneuve   Hétf. Dec. 19, 2016 6:22 am

Elfogadva!

Üdv, Aldrick!
Köszöntelek köreinkben! Láthatóan sok erőt fecsérelsz arra, hogy kiirtsd a természetfelettit, de azért ne ess a ló túloldalára Razz
Légy szerető apa és meglásd boldog életed lesz. Very Happy
No, de nem is tartalak fel tovább; foglalózz, aztán már mehetsz is dédelgetni kicsinyeid. Very Happy

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Milena N. Lebeau
Vissza az elejére Go down

Nevil Aldrick Villeneuve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal