Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Elizabeth Wandeer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
3
Belépett :
2016. Dec. 19.
Play-By :
Crystal Reed
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Elizabeth Wandeer   Kedd Dec. 20, 2016 5:02 pm

Elizabeth Wandeer

Titulus, ha van
nev
Elizabeth Wandeer
becenév
 Apa előszeretettel hív Lizzie-nek, a tesómnak csak Beth
kor
18
csoport
Vadász
rang
Tanítvány
társ
-
felvett alak az alakváltóknál
-
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Még egy pillantást vetek a tükörképemre. Bár még kócos vagyok az alvás miatt, a pólóm kinyúlt és fakó, a nadrágomon koromfekete és az ábrázatom nem tűnik kifejezetten kipihentnek, de mindettől függetlenül elégedett vagyok azzal a lánnyal, aki visszapislog rám. Igen, a hibáimmal együtt is megelégszem magammal.
Elmosolyodom, majd pár egyszerű mozdulattal felélesztem kissé még szunyókáló izmaimat, s jöhet a fürdőszoba rutin, majd a felöltözés. Ma eléggé korán keltem, mert rengeteg dolgom van. Leginkább egy… találkozni Vele… elkel intéznem… de szeretem őt. Ezzel hogy lehet megbirkózni egyáltalán? Utálom, gyűlölöm… DE egyszerűen meg ölni nem tudnám!
Újabb lap kerül elő a noteszemben és újabb sorokat írok, de előzőleg irott sorokat elolvastam… újra és újra.

„Apától mindent megkapok, amire csak szükségem lehet – és itt most elsősorban nem az anyagiakra gondoltam és arra a kocsira nem is volt szükségem csak kaptam és bár örültem neki de… jahj, lehet túl nagy ügyet csinálok belőle? – és… azt hiszem én nem nőttem ki abból a korszakból, amikor a kislányok szerelmesek az apukájukba. Még akkor se, ha már van más is, aki megdobogtatja a szívem. Nem is kicsit. Azonban ez megint csak egy kényes téma, amiről ma biztosan nem fogunk beszélni. Mivel ma van a tizennyolcadik születésnapom és ma apával, holnap a barátommal - igeeen, erről apa nem igazán így tud, szégyellem is magam miatta… -, jövőhétvégén pedig a barátaimmal fogom megünnepelni, hát lényegében magam. Boldog Születésnapot Elizabeth Wandeer! Még nagyon sok ilyen és még ennél is boldogabb napot kívánok magamnak!’’

Egy régi mondás szerint senki sem választhatja meg a családját. Elfogadjuk, amit a sors adott, és tetszik vagy sem, szeretjük őket vagy sem, megértjük őket vagy sem, megbirkózunk vele. Egy másik ősrégi tanítás szerint a család, amibe születünk, csak afféle kiindulási pont: etetnek, öltöztetnek, és vigyáznak ránk, amíg készen nem állunk arra, hogy kilépjünk a való világba, és megtaláljuk a magunk törzsét. Vadász vagyok.
Apám nevelt 10 éves korunk óta ikertestvéremmel.
Csak 6 percnyi idő van köztünk.
Anyámról meg ne is beszéljünk…

Meg a balhékba…amikbe keveredek olykor, véletlen.
Csak a sötétség az, amire emlékszek abból a napból.
Bajban voltam. A talajon feküdtem és ő csak beszélt és beszélt. Tekintetem elhomályosult, a semmin kívül csak a hatalmas, végtelen feketeséget láttam és nem engedett szabadulni. Mintha újonnan az tartott volna fogságban, nem pedig ezek a kegyetlen, batár nagy állatok. Azt hittem végül, miután a fagyos remegés alább hagyott, hogy ez a vég, KO, meg fogok halni. De mint oly sok embernek, mintha nekem is megadatott volna a második esély... csak tudnám, hogy mikor veszítettem el az elsőt.
Egy ragyogó kék szempár nézett velem farkasszemet és igyekezett a legjobb tudása szerint eszméletemnél tartani. De a szemem csak lecsukódott, s nem volt más csak a sötétséget felváltó fény.
Végül csak apám hangjára eszméltem fel…
Azóta a fater jobban parázik értem… de nem kell. Megóvom magam.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Elizabeth Wandeer   Szer. Dec. 21, 2016 1:37 pm

Elfogadva!

Üdv, Elyzabeth!
Köszöntelek a természetfeletti világban, ahol láthatóan, egyik vadásznak sincs túl könnyű élete. Remélem, minden helyre áll idővel és igazán boldog leszel.
Kérlek, foglalózz, aztán már játszhatsz is!

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Milena N. Lebeau
Vissza az elejére Go down

Elizabeth Wandeer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal