Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Milena N. Lebeau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Milena N. Lebeau   Kedd Szept. 27, 2016 11:15 am

Milena N. Lebeau

Titulus, ha van
Milena N. Lebeau

Lena, Mili

22

alakváltó

nincs

még nincs

fekete házimacska
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Azt mondják, az élet csupán egy szempillantás, ezért úgy kell élni, mint a királyok, hogy minden egyes perc jó élmény legyen, amit halálod pillanatában öröm legyen újra megnézni.
Hát, én próbáltam követni és megtartani ezt a mondást. Az után, hogy alig hét éves koromban egy macskává alakultam az egész rokonság előtt, arra a döntésre jutottam, jobb ha kicsit meghúzom magam.
Persze az egész család padlót fogott és fogalmuk sem volt róla, hogy mi lehet velem. Szörnyetegként teintettek rám, de azért próbáltak szülőként viselkedni, csak úgy a harmadig átalakulásom után telt be a pohár anyámnál, aki orvoshoz akart vinni. Úgy tizenhárom éves lehettem akkor már. Nekem kimondottan tetszett, hogy ilyen képességem van, és elég sok mutánsos filmet láttam már ahhoz, hogy tudjam, nem jó, ha orvoshoz visznek ezzel a dologgal. Így jobb ötlet híján elszöktem. Persze, nem kellett sok idő, és megtaláltak a rendőrök, hazavittek és vagy négy órás könyörgés után, megegyeztünk, hogy a nagyanyámhoz költözhetek.
Így nem kellett orvoshoz mennem, és végre megismerhettem anyám anyját. Valami ellentét volt köztük még a születésem előtt és nem tartották a kapcsolatot, így én sem ismerhettem az öreglányt.
Mégis egyből beleegyezett, hogy odaköltözzek annak ellenére, hogy anyám valami szörnyetegnek állított be, csak mert néha macska lesz belőlem.
Nem is bántam, hogy el kell költöznöm.
La Rochelle hatalmas városnak bizonyult már az első napokban. Az iskola messze volt a nagyi házától, majd háromnegyed óra kellett, mire odaértem. Ennek ellenére imádtam a helyet.
A nagyi is jó fej volt, imádta, ha otthon macskaként járkálok. elmesélte nekem, hogy a városban sok a hozzám hasonló, sőt, vámpírok és boszorkányok is élnek itt. Így kerültem bele ebbe a világba. A boszorkányok által tartott pártalálási bulikon is részt vettem minden egyes évben, hátha megtalálom azt a boszorkányt, aki mellett kell lennem, de eddig sikertelen volt minden próbálkozás.
Ahogy teltek az évek, kicsi lányból nagylány lettem. A tanulás mellett eljártam szórakozni, és talán ez volt az, ami miatt nem vittem túl sokra. A gimi után ott is hagytam a tanulást, hiszen a nagyi meghalt, így már saját magamról kellett gondoskodnom. Igaz, anyámék küldtek nekem minden hónapban egy kis pénzt, de az nem volt elég, hogy a lakbért kifizessem.
Így hát, pultosnak álltam egy szórakozóhelyen, ahol a szép pofimért bőven kapok borravalót.
Jellemem az évek alatt is sokat változott. Kedves vagyok azokkal, akik velem is azok, és egész egyszerűen szájba verem azt, aki nem tud kellő tisztelettel beszélni velem.Szóval nem vagyok egy ijedős kislány. Edzésben tartom a testem, így gyengének sem lehet nevezni. Kell is, mikor a sok részeg fószer, nem tudja, hol a határ.
Ez tehát az én kis történetem, ami elég szokványosnak is mondható, de talán a közeljövőben megváltozik ez.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Milena N. Lebeau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal