Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Nathaniel Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
3
Belépett :
2016. Dec. 03.
Munka :
biokémikus, óraadó tanár
Play-By :
Gaspard Ulliel
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Nathaniel Winter   Szomb. Dec. 03, 2016 6:36 pm

Nathaniel Winter

nev
Dr. Nathaniel Gerard Winter
becenév
Nath, Nate
kor
28
csoport
alakváltó
rang

társ
-
felvett alak az alakváltóknál
farkas
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Hogyan rontsuk meg a diákokat?
Első lépés:
Legyél velük első körben seggfej. Ezen azt hiszem, nem kell mit magyarázni, mikor megjönnek, akkor ne törődj velük, mondd el a szabályokat, túlozz és akkor már biztosra mehetsz abban, hogy minimum két-három lány azonnal eldobná a bugyiját, de az ilyenek nem érdekelnek, túl könnyű préda. A férfiak szeretnek vadászni és én sem vagyok ez alól kivétel, minek arassuk le azonnal a babérokat, ha még izgalmasabbá lehet tenni a dolgokat? ( Na ez úgy hangozhatott, mintha nem az egy éjszakás kalandoknak élnék… jó vicc )

Második lépés:
Mutasd meg, hogy még nagyobb paraszt vagy mint amilyennek az első találkozás alkalmával elkönyveltek magukban. Azt hiszed, hogy így máris elmartam magam mellől mindenkit és a kutyának sem kellek, de ez nem így van. A nők valamiért imádják a veszélyes pasikat. Valami genetikai gikszer lehet ennek az oka, hiszen azt szeretni, aki le se tojja, hogy ott vagy? A fene tudja mi ütött beléjük, de én csak szemtelenül kihasználom ezt.

Harmadik lépés:
Pécézd ki az áldozatot. Az elmúlt két „lépés” alatt már nagyjából volt alkalmad felmérni a terepet, de a mélyebb kutatásoknak most jött el az ideje. Most ki tudod deríteni, hogy ennyi ismeretség után ki az, akire érdemes időt fordítani, mert nem adja be egyik pillanatról a másikra a derekát. Akiknek elég egy kis csevej azokat felejtsd el, de rögtön, emlékszel mit írtunk az első lépésben? Helyes, akkor keress valakit, akiért meg kell dolgozni, vele légy egy hangyányit kedves, mutasd meg neki, hogy vele nem vagy olyan faszkalap, mint amilyen a többiekkel vagy. Éreztesd, hogy Ő különleges. Tudom, szánalmasnak tűnik, de hidd el, hogy be fog válni, amint sikerült az első mosolyt az arcára csalnod onnantól szinte nyert ügyed van, de azért még dolgozni kell egy kevéskét.

Negyedik lépés:
Az este rugdosd ki a szobádból (rosszabb esetben az ágyadból) azokat, akik már annyira nem bírnak a libidójukkal, hogy önként vetik magukat a selyem takaróid és párnáid közé. A kirugdosáshoz nem árt ha egy harcművészeti zseni és jégkorcsolya világbajnok vagy, mert a selyem úgy csúszik mint a franc.

Ötödik lépés:
Már majdnem a célvonalban vagy, már csak át kéne vágni a szalagot egy baromi nagy ollóval, tudom türelmetlen vagy és már alig tudod magad a gatyádban tartani, de hidd el, hogy még érdemes várni, nem kell sokat, csak egy icipicit, amíg már a lány nem tesz célzásokat arra, hogy mi lenne, ha elvonulnátok valahova a többiektől.

Hatodik lépés:
Gratulálok elérted a célod és a lány már fülig beléd van esve. A következő lépés az, hogy arasd le a babérokat aztán hagyd ott a csajt a fenébe.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
31
Belépett :
2016. Aug. 30.
Munka :
pultos
Play-By :
taylor marie hill
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Nathaniel Winter   Szomb. Dec. 03, 2016 6:54 pm

EELFOGADVA!!!

Bár, jellemileg mindent elárult a lapod, de karaktered életéről nem sokat, amit hiányoltam is. Plusz szemet szúrt, hogy az átalakulásod sem került leírásra, de mindez nem hatalmas hiba, így lásd jó szívemet tovább engedlek, hogy hódíthasd a lányokat. Very Happy

Kérlek, foglalózz, és aztán, bele is vetheted magad a játékokba!

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Milena N. Lebeau
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal