Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Domergue; Devlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
2
Belépett :
2016. Dec. 03.
Munka :
❖ lap doggy & psycho-nurse
Play-By :
❖ Shakira
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Domergue; Devlin   Szomb. Dec. 03, 2016 7:17 pm

Devlin Domergue

super freak!
nev
Devlin Dorothea Domergue
becenév
Dee Dee, Kutyuli (just kiddin')
kor
harminc
csoport
alakváltó
rang
blah blah blah
társ
Victoria Voronova
felvett alak az alakváltóknál
FARKAS HÓFEHÉR BUNDÁVAL
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Oooh, showtime! Bestiális vigyor torzul az képemre, az ujjaim pedig kacéran, már-már szinte kéjesen tekerednek rá a rozoga rácsokra a pajzán gondolattól, amely hirtelenjében megfogan az elmémben. Neszt hallok. Lépteket hallok. Márpedig ez igazán különös, errefelé ugyanis kevesen járnak csak, nagyon-nagyooon kevesen, és mi… őrültek mindig nagyon-nagyooon örülünk a látogatóknak! Ha-ha. Különösképpen azért mert ez az egyedüli módja a szabadulásnak, ami módfelett lényeges tényező. LÉNYEGES, hisz’ olyannyira mérhetetlenül unalmas ez a hely, hogy kééész csoda, hogy még nem őrültem bele! Ha-ha. Csak vicceltem… már késő.
(Ugye, érzed ezt, amikor nem érzel semmit?)
- Ki az? – teszem fel a kérdést eltátott szájjal, kikerekedett szemekkel és karcos hangon a… levegőnek. – Ki aaaz? Ki vagy te? Te… Te! – Te. Én. De nem látok senkit, csupán a saját torz tükörképemet. Ha-ha. Kiröhögöm. Élesen, fájdalmasan, tébolyult visítással nevetek fel. Vicsorogva húzom végig a nyelvemet a fogaimon, miközben eszeveszettül röhögök azon a megtépett, kócos, kihipózott képű valakin, aki én vagyok. Őrületes, nemde? Valaha ennek a diliháznak a falai között dolgoztam, mint pszichiáter asszisztens vagy inkább mint ápolónő…? HAAA! Voltaképpen magam sem tudnám megmondani pontosan, hogy miféle munkakört töltöttem be akkoriban, minden annyira nagyon összefolyik…!
Vehemens nyikorgással csapódik be a folyosó ajtaja, és a léptek zaja egyre közelebbről kezdik el hasogatni a dobhártyámat. Olyan erősen szorítom a rács szegélyét, hogy a hófehér felhám csakhamar megadja magát az erőszaknak, és mintha valami olcsó hollywoodi jelenetben lennénk, a rozsdás rács mentén karmazsinvörös vér csordogál végig – kínzó lassúsággal. Ugyanezzel a vontatottsággal szippantok bele aztán a levegőbe, s végül kaján ragadozómosoly költözik az ajkam szegletébe, ahogy megérzem a félelem jellegzetes szagát. És ennek tudatában röhögni kezdek, ismét. Természetellenes, aberrált, korcs kacaj szakad fel a tüdőm mélyéről, szinte belefulladok ebbe az önfeledt nevetgélésbe. Mindeközben az arcom dühödten feszül neki a rács szélének, vihogva, kuncogva, s szemérmesen a pilláimat rebegtetve. Pofátlanul közel merészkedek a rejtélyes látogatóhoz – persze csak amennyire a börtönként szolgáló rácsaim is engedik –, aki minden bizonnyal nem hozzám érkezett, de ettől függetlenül engem fog hazavinni magával. Majd. Egyszer. Ha már ő is készen áll rá… Ha-ha.
- Finomnak tűnsz… – Hangom, akár a szilánkokra csurgatott méz, valósággal belehasít a levegőbe. – Akarsz játszani?
Két vihogás közepette még közelebb préselem magamat azokhoz az átokverte rohadt rácsokhoz. És végighúzom rajta… a nyelvemet… mintha csak a világ legfinomabb nyalókáját nyalogatnám éppen. Ó, még el is képzelem az ízét! Eper és vanília, vaníliapuding! És félelem. És őrület. És káosz. És ééén. Én, én, én. És TE!
HAHAH!!!
Hirtelen érkezik a váltás; észveszejtő vehemenciával robban bele a tudatomba. Az őrület minden egyes kis rezdülése végigszánt a gerincem vonalán, majd szédületes detonációját éli meg az eltorzult elmém mélyén.
Vérben forgó szemekkel rohanok neki a rácsnak, először.
És másodszor.
… és harmadszor.
- Hééé, engedjetek ki! Nem halljátok, bolondok??! Játszani akarok! Játszani akaroook! JÁTSZANI AKAROK!!!
De senki sem akar játszani velem. Senki. Egyet kivéve. Victoria.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
46
Belépett :
2016. Nov. 29.
Munka :
Atomenergetikai mérnök
Play-By :
Amanda Seyfried
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Domergue; Devlin   Szomb. Dec. 03, 2016 8:38 pm

ELFOGADVA!

Az őrület rémesen unalmas lehet egyedül, de Victoriát és téged mintha... összekötne a folie-á-deux. A lapod izgalmas volt és olvastatta magát, a képzeletem cikázhatott, tehát igazán szerencsés vagyok, mindkettőtöket én fogadhatlak el! Alig várom, hogy mit műveltek majd a játéktéren.

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

Vissza az elejére Go down

Domergue; Devlin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal