Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
hozzászólások

Silhouette FRPG
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
Vendég Pént. Márc. 02, 2018 9:32 pm

Játékostárs kereső
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
Moon Hansol Szer. Feb. 28, 2018 7:32 pm

Avatar foglaló
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
Karolina Levasseur Szer. Feb. 28, 2018 1:03 pm

Dark Side Heroes
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 8:33 pm

My sweet children
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 2:15 pm

Statisztika
Nők: 8
Férfiak: 8
Vének: 2
Alakváltók: 5
Vámpírok: 1
Emberek: 0
Boszik: 5
Vadászok: 2
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Feb. 13, 2018 8:08 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tatiana Hemsworth
Tatiana Hemsworth


Hozzászólások száma :
17
Belépett :
2016. Dec. 05.
Tartózkodási hely :
La Rochelle
Play-By :
Holland too perfect Roden
kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale  Empty
Tárgy: kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale    Hétf. Dec. 05, 2016 9:05 am



ThomasHemsworth

chesire cat
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Thomas a legkisebb gyermek a családban, egész életében három nővérének árnyékában kellett élnie, s a szüleink rossz kapcsolata őt viselte meg a leginkább. Viszonylag fiatalon szokott rá a cigarettára, az alkoholra, s talán még a drogokra is. Mindig próbáltam vigyázni rá, de a saját életemmel is törődnöm kellett, miközben a húgaim útját is egyengettem. Kudarcot vallottam tudom, de az öcsém a legfontosabb férfi az életemben. Talán ő a legkedvesebb testvérem, ő áll a legközelebb a szívemhez, ezért is ragaszkodom hozzá foggal-körömmel, akkor is, hogyha belül tudom, hogy nem kellene.

// Mást nem akarok megszabni. A lényeg, hogy egy kicsit elveszett a srác, drogos, alkoholista, mégis szívdöglesztő, és szívtipró. Nagyon bensőséges a kapcsolatunk, tényleg ő az, akinek mindent elmondok. A név és a pb is alkudható. Ha itt vagy írj egy pm-et, nagyon várlak.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
testvéri

boszorkány

19

tanonc

Evan Peters(?)

Szabad



TheodoraHemsworth

mad hatter
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Theodora sorban a harmadik gyermek. Világ életében szőke volt, és kék szemű, szende, bájos teremtés. Megszólalásig olyan volt, mint a nagymamánk. Boszorkánynak született, de valami megzavarta a benne rejlő mágiát. Tizenkilenc éves korában már jegyben járt élete párjával, de neki már vége. Az eljegyzésre fél évvel autóbalesetet szenvedtek. Theodora túlélte, de végignézte élete szerelmének halálát, s akkor elapadt a mágiája. Azóta is próbáljuk újra felszínre hozni a varázslatot, ami benne él, de egyszerűen lehetetlennek tűnik. Mintha beleőrült volna a veszteségbe.

// Név és pb változtatható. Gyere gyorsan, kellesz! <3

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
testvéri

boszorkány

21

tanonc

Dacota Fanning(?)

Foglalt



TamaraHemsworth

white rabbit
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Sorban utánam jöttél, a születésemre egy évvel. Gyerekkorunkban sosem tudtalak elviselni. Idegesítő kis törpebéka voltál, remélem, tudod. Az egyik ilyen incidensünket a hajad bánta (lásd. előtörténetem). Mára már egészen elviselhető vagy, hogyha nem vesszük számításba a személyiségeddel együtt járó idegtépő szokásaidat. Szeretlek, mert a húgom vagy, és szeretlek, mert olyan maradtál, amilyennek születtél. Te vagy a legmegbízhatóbb a testvéreink közül, így mindig hozzád futok segítségért, hogyha Thomassal vagy Theoval problémás falakba ütközök. Már felnőttél, és te is éled a saját kis életedet, de mindig ott vagy, hogyha segítségért sikoltok.

// Név és pb változtatható, gyere gyorsan, várlak! <3


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
testvéri

boszorkány

22

tanonc

Lucy Hale(?)

Szabad

Vissza az elejére Go down
 

kiccsaládom' ; Evan Peters, Dacota Fanning, Lucy Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Karakterbörze :: Keresett karakterek-