Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Clémence Pelletier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
8
Belépett :
2016. Dec. 05.
Munka :
Játék (?)
Play-By :
Anna Pavaga
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Clémence Pelletier   Hétf. Dec. 05, 2016 11:55 am

Clémence Pelletier

Titulus, ha van
nev
Clémence Zoé Pelletier
becenév
Anyu és apu kis tigrisnek szólít, anyu szeret még pöttömnek is nevezni, apu szerint én vagyok a hercegnője. Nagyi számára kis vagy kicsi bocs, és néha simán csak Clémencie vagyok. A Clém, meg a Clémit nem szeretem, mert azok olyanok, mintha azt mondanák, hogy krém. Nem vagyok puding.
kor
7 éves
csoport
Alakváltó
rang
Apa hercegnője
társ
A macitársam
felvett alak az alakváltóknál
Tigris
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Energia és Természet
Intuitív: 63% Logikai beállítottságú: 45%
Realista: 37% Elvi beállítottságú: 55%

- Apu, ne már, apuuuuu! – kacagok, míg apa látszólag már nem élvezi annyira a játékot, mint pár órával ezelőtt. Pedig megígérte, hogy amint befejeztük anyával a pancsit, játszik velem még egy kicsit.
Átvet a vállán, miközben én nevetve, vadul rúgkapálok, mint a hátára pottyant bogár. És már számomra is egyre kevésbé szórakoztatóbb a játék, amikor azt látom, egyenesen a szobám felé tartunk, holott még semmi kedvem az alváshoz. Ennek hangot is adok, mégpedig úgy, hogy a hátára pottyant bogárból a fába szorult féreg szerepét öltöttem magamra. Apa egyszer azt mondta, lassan olyan magas valami f-betűs a hangom, mint a kutyasípok.
Amint lerak az ágyamba, neki is indulok a szökésnek, ámde a papi gyorsabb, így esélyem sincs vele szemben. Most már az a fajta grimasz jelenik meg az arcomon, amin sajnos nem tudok elrejteni, a csalódottság felszínre kényszeríti. Abban a pillanatban anya jelenik meg a szobám ajtajában, egyik kezében a kedvenc tejes poharamat tartja, a másikban egy mesekönyvet. Csak óvatosan nézek rá, most ugyanis mérges vagyok, karjaimat összefontam mellkasom előtt, apára sem nézek, csak duzzogok meg törölgetem az itt-ott potyogó könnyeimet. Anya lerakja a tejet az éjjeli szekrényemre, majd a derekára helyezi a kezeit és mosolyogva rám pillant.
- Hát mi ez a savanyú pofi? – kérdezi, és noha nem szeretnék neki válaszolni, mérgemben mégis megteszem.
- Nem akarok még aludni! – továbbra is csak elvétve pillantok rá.
- Áh, minden világos… de ki mondta, hogy alszunk? – kérdi meglepődve és nem tagadhatom, felkelti az érdeklődésem. Megdörzsölöm a szemeimet, és a mamit figyelem, ahogy helyet foglal az ágyamon. Felkap és az ölébe ültet, nem ellenkezem.
- Na, lássuk csak… - lapozni kezdi a mesekönyvet. Apa helyet foglal vele szemben, elveszi a tejet az éjjeli szekrényről és azzal a kedves mosollyal, amit csak ő tud, és más apuka nem, felém nyújtja. Szúrós tekintettel pillantok rá, nem fogadom el. Elhúzza a száját, felvonja a vállait, majd a szája felé emeli a poharat.
- Hééj, az az enyém! – tiltakozásba kezdek, apa pedig ismét elmosolyodik, és újra felém nyújtja a tejet. Ezúttal inkább elveszem, anyu nekem hozta.  

Tudat és Identitás
Extravertált: 83% Öntudatos: 38%
Introvertált: 17% Óvatos: 62%

- Nagyi, melyik barátnőd látogat ma meg minket? – kérdem, miközben a fakanállal a csokis masszát keverem. Épp sütit sütünk a vendégeknek, és biztos, nagyon finom, lesz, hisz nagyi varázslattal csinálja őket.
- Jaqueline nénikéd – válaszol, amíg a tepsi kivajazására figyel.
- Az, akinek van egy fehér szőrszála az állán, ami egy bibircsókból jön? – kérdem, hogy pontosan tudjam, a következő pillanatban azonban összerezzenek, mert nagyi elejti a kis, félig kivajazott edényt. Elkerekedett szemekkel lesem, a nagymami azonban elég csúnyán bámul rám.
- Ejnye, te lány, meg ne halljak ilyet tőled!
Értetlenül tovább mustrálom, míg végül arra utasít, hagyjam a tésztát és mossam meg a kezem. Úgy is teszek, nem szeretném még jobban felbőszíteni. Nem is értem, miért kapta fel így a vizet. Anyának nincs akkora szőrszála, vagy bibircsókja az állán, tehát ez nem normális. Miért csodálkozik, hogy így jegyeztem meg a barátnőjét?
Csöngetnek.
Amint meghallom, a bejárati ajtóhoz rohanok, és mosolyogva kinyitom. Jaqueline néni rám köszönöm, majd beljebb lép, addigra nagyi is előkerül a konyhából.
- Hát mi a baj, drága? – kérdezi a már pityergő nénitől, óvatosan becsukom az ajtót, és az előttem lezajló történteket figyelem. Nagyiék a konyha felé veszik az irányt, ahogy én is, azonban én a küszöbön meg is állok.
Szegény Jaqueline néni. Arról mesél nagyinak, hogy találkozott egy bácsival, de az egyfolytában a kinövést nézte az állán, így kellemetlenül érezte magát. Aztán végül annyira felbőszítette a bácsi reakciója, hogy megkérdezte tőle, zavarja e, és noha letagadta, a hangnemén érezhető volt, hogy nem mond igazat. Aztán, a következő pillanatban bocsánatot kért, és magyarázkodni kezdett, miért is kell elindulnia.
Diszkréten sarkon fordulok, majd berohanok a szobámba. Egyik fiókomból előszedem a gyurmám, majd a szürkéből és a barnából kis golyót csinálok, amit ragasztószalaggal az államhoz rögzítetek. A hajamat a fülem mögé söpöröm és mosolyogva a tükörbe nézek.
- Clémence, gyere, kész a süti! – a hang irányába pillantok, még egyszer, utoljára a tükörképemre nézek, majd visszaszaladok a konyhába.
Az asztalhoz ülök, Jacqueline néni meglepetéssel az arcán figyel. Nagyi is csak akkor veszi észre a kis művem, amikor ismét rám pillant. Már meg is dorgálna, és le is szedné az arcomról a gyurmát, amikor elhúzódom, le is pattanok a székről.
- Héj, ne nyúlj hozzá! Talán nem tetszik? – nézek mérgesen rá. Csend éri a konyhát, majd egyszer csak Jaqueline néni felkuncog. Nagymami is elmosolyodik, amint meghallja barátnője vidáman csengő nevetését. Elmosolyodom, és neki is állok a sütimnek. Isteni finom lett.

Taktika

Tervező: 54%
Kutató: 46%

- Clémi, befelé! Megyünk ebédelni… - ismétli az imént elhangzott szavait az óvónéni, de én továbbra is figyelmen kívül hagyom. – Héj, hozzád beszélek! – a karomnál fogva felhúz.
- A nevem nem héj! Bemutatkozzak, vagy mi? – kérdem tőle, miközben összeszűkült szemekkel nézek rá. – Ha kérni szeretne valamit, előbb szólítson a nevem, aztán talán meghallom, amit mond.
Hátat fordítva neki ismét a homokozóba térdelek, folytatom a játékot.
- Kedves Clémence, lenne kedved ebédelni?
Az óvónéni kedves hangon teszi fel a kérdését, ajkaim széles mosolyba görbülnek. Azon nyomban ott hagyom a játékokat, és felpattanok. Lesöpröm magamról a homokot és mosolyogva megfogom az néni kezét. Legalább már tudja a nevem…
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
46
Belépett :
2016. Nov. 29.
Munka :
Atomenergetikai mérnök
Play-By :
Amanda Seyfried
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Clémence Pelletier   Hétf. Dec. 05, 2016 5:42 pm

Elfogadva!

Össze kellett magam kanalaznom a pocsolyából, amivé olvasztottál. A cukiságmérőm egészen biztos, hogy totálisan kiakadt, mert minden sorból átjött valami a kishercegnőből. Egy kis dac, egy kis empátia, egy kis gyermeki csodálkozás. Nem csöpögök tovább, mert engem anyukádnak kell majd felmosnia végül!

Tovább is engedlek, varázsolj el minket!

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

Vissza az elejére Go down

Clémence Pelletier

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal