Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Clémence Pelletier levelei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
8
Belépett :
2016. Dec. 05.
Munka :
Játék (?)
Play-By :
Anna Pavaga
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Clémence Pelletier levelei   Hétf. Dec. 05, 2016 11:10 pm

Vissza az elejére Go down

Hozzászólások száma :
8
Belépett :
2016. Dec. 05.
Munka :
Játék (?)
Play-By :
Anna Pavaga
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Re: Clémence Pelletier levelei   Hétf. Dec. 05, 2016 11:37 pm

Kedves Gólya úr/hölgy!

Hadd mutatkozzak be! A nevem Clémence Zoé Pelletier és hét éves vagyok. A mamám és a papám a leges legjobbak a világon, mert nagyon szeretnek, és bár nincs sok szabad idejük, de ha akad némi, velem töltik.

Azért írok – vagy inkább az óvónéni, mert én még nem tudok – mert lenne pár kérdésem. Eleinte nagyitól szerettem volna segítséget kérni ehhez a feladathoz, de végül lemondtam róla, mert ennek egy titkos levélnek kell lennie, és ha a nagymama házába írjuk, lehet, a papiék megtalálják.

A minap megkérdeztem a mamitól, hozhatsz e neki még babát, és azt mondta, hogy igen. Azonban, amikor jobban kérdezősködni kezdtem arról, hogyan szoktátok ezt csinálni, azt mondta, senki sem tudja, apa pedig megerősítette. Egy pillanatra sem gondoltam, hogy nem tudják, hisz az én szüleim a legokosabbak a világon – bárki, bármit mond – de tényleg titok, ahogy készítitek a babákat, és ahogy értesültük arról, vinnetek kell valahova egyet? Vagy csak én nem tudhatom, mert… mert „kicsi” vagyok? Kérlek szépen, világosítson fel valaki!

Ha vágyok én is egy babára, akkor nekem is hoztok? Vagy ahhoz is nőnöm kell egy kicsit? És ha szeretnék egy picit anyának, elhozzátok neki? Vagy ez csak úgy lehetséges, ha ő is akarja? És a papi beleegyezése is kell hozzá? Neki is akarni kell? Mert ha igen, akkor nekem úgy tűnik logikusnak, hogyha én akarom, akkor iderepítitek.

Nagyon sürgősen szükségem lenne egy kistesóra, mert akkor a szüleim kénytelenek lennének vele foglalkozni és itthon lennének. Én pedig segítenék nekik és egész nap mellettük lehetnék. Én már sajnos nagyon nagy lány vagyok, és rám nem kell vigyázni, vagyis kell, de nagyi egyedül is megoldja. Viszont szerintem nem bírna el még egy síró bébivel, szóval anya és apa feladata lenne ellátni őt. Ha meg megnő egy kicsit, legalább lenne kivel játszanom.

Kérlek szépen, kedves Gólya, hozz a maminak egy babucit! Nagyon megköszönném és cserében bármilyen halacskát vetetek neked anyuval, apuval és a nagyival.

U.i. Lehetőleg kisfiú legyen, mert mostanában elég fárasztó kezd lenni, hogy a legjobb barátnőmmel azon vitázunk, kit is kedvel jobban az új srác, vagy kinek áll jobban ugyanaz a ruha. Ha fiú kistesót hozol, biztos nem lesznek ilyen vitáink.
Vissza az elejére Go down

Clémence Pelletier levelei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal