Belépés
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

World of Shadowhunters
Vendég Csüt. Júl. 27, 2017 2:07 pm

Shadowhunters FRPG
Vendég Csüt. Júl. 13, 2017 9:51 am

Silhouette FRPG
Vendég Szomb. Május 27, 2017 12:05 pm

Fabletown FRPG
Lydian Dupont
Hétf. Május 01, 2017 3:50 pm

Marvel-Universe Frpg
Vendég Szomb. Ápr. 15, 2017 11:20 am

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Statisztika
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Nők: 23
Férfiak: 14
Vének: 1
Alakváltók: 13
Vámpírok: 4
Emberek: 3
Boszik: 8
Vadászok: 8
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Ki van itt?
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Szomb. Dec. 03, 2016 4:21 pm-kor volt itt.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Share | 

Anyu és apu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
4
Belépett :
2016. Dec. 06.
Play-By :
Nikola Szafeczka
Felhasználó profiljának megtekintése
Tárgy: Anyu és apu   Csüt. Dec. 08, 2016 12:27 pm

Anyuci Pérrin

Titulus, ha van
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Te vagy a legjobb anyuka a világon, és ezt nem csak azért mondom, mert Te vagy az egyetlen anyukám, hanem azért, mert valóban mindent megteszel azért, hogy boldog legyek. És én az is vagyok melletted. Talán gyakran érzed úgy, hogy nem szeretlek eléggé, mert hát elég szófogadatlan vagyok, néha még vissza is feleselek, de ez csak azért van, mert nem szeretem, ha haragszol rám. Nagyon szeretlek ám, még akkor is, amikor olyan sok övvel bekötsz a kocsid hátsó ülésén és csigalassúsággal vezetsz. Ha teheted minden idődet velem töltöd, gyakran szoktunk együtt sütni főzni. Lakberendezőként dolgozol, emiatt itthonról is eltudod végezni a munkádat, így sosem volt arra szükség, hogy dadát fogadjatok mellém. Azt azonban nem szereted, ha zavarlak miközben dolgozol, de mit tehetnék, ha mindig akkor unatkozok a legjobban?Azt hiszed, hogy amiért kicsi vagyok nem értek meg dolgokat, pedig nagyon is látom, hogy mi folyik körülötted. Látom, hogy gyakran sírsz, amiért apu nem nagyon jár haza, és nem érted, hogy miért akar hirtelen távol maradni Tőled és tőlem is. Szerintem attól félsz, hogy egy másik nőt szeret, de emiatt nem kell aggódnod! Nekem csak Te vagy az anyukám, és el fogom érni, hogy apu újra visszajöjjön.
A pb változtatható, ahogy a múltja és a jellem is. Nagyon várlak! *_* ha megérkeztél dobj egy pm-et. <3
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
Az anyukám vagy

ember

28-30

-

Clémence Poésy

Beregisztrált *_*

Apuci Pérrin

Titulus, ha van
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Te nem csak az apukám vagy, hanem a példaképem is. Mindig is szerettem volna olyan erős és bátor lenni, mint amilyen Te vagy, bár még egyenlőre nem haladok jó úton. Rendőrként dolgozol, mindig elmeséled amikor sikerül elfognod egy rossz bácsit vagy nénit, sőt még néha meg is mutatod, hogy hogy csináltad úgy, mintha engem is be akarnál zárni. Ez a kedvenc játékom veled, olyan vicces. Veled szeretek a legjobban kosarazni, egyszer azt mondtad, hogy ha olyan nagy leszek, mint Te vagy, akkor legyőzhetetlen kosaras leszek. Egyenlőre még fel kell emelned ahhoz, hogy a labdát kosárra tudjam dobni. Gördeszkázni is megtanítottál, bár én ülve szeretek rajta gurulni, néha még te is utánozol engem, van, hogy versenyzünk. Néhány hete azonban megváltoztál. Nem töltöd velem a szabad idődet, nem viszel reggel oviba, és azt mondtad anyának, hogy egy kis távolságra van szükséged. Hallottalak! Anyu attól fél, hogy más nőt szeretsz, de én tudom, hogy ez nem igaz. Te sosem hagynál el minket, vissza fgsz jönni most is.

A karaktert nagyon családszeretőnek képzelem el, aki minden szabadidejét a feleségével és lányával töltötte. Szerette a munkáját, de soha nem azt helyezte előtérbe. Egészen addig a pillanatig, amíg nem kezdett el a természetfeletti lények után kutakodni. Ennek eredménye az, hogy egy vámpírtámadás áldozata lett, így most Ő is egy közülük. Nem akar a családja közelében lenni addig, amíg nem érzi úgy, hogy ellent tud állni a vér iránti sóvárgásának.
A pb változtatható, nagyon várlak <3 Ha megérkeztél, kérlek szólj! *_*

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
az apukám vagy

vámpír

30-32

-

Cam Gigandet

Szabad

Vissza az elejére Go down

Anyu és apu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal