Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
hozzászólások

Silhouette FRPG
Skyler Sullivan Lang   Empty
Vendég Pént. Márc. 02, 2018 9:32 pm

Játékostárs kereső
Skyler Sullivan Lang   Empty
Moon Hansol Szer. Feb. 28, 2018 7:32 pm

Avatar foglaló
Skyler Sullivan Lang   Empty
Karolina Levasseur Szer. Feb. 28, 2018 1:03 pm

Dark Side Heroes
Skyler Sullivan Lang   Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 8:33 pm

My sweet children
Skyler Sullivan Lang   Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 2:15 pm

Statisztika
Nők: 8
Férfiak: 8
Vének: 2
Alakváltók: 5
Vámpírok: 1
Emberek: 0
Boszik: 5
Vadászok: 2
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Feb. 13, 2018 8:08 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Skyler Sullivan Lang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Skyler S. Lang
Skyler S. Lang


Hozzászólások száma :
3
Belépett :
2016. Dec. 24.
Munka :
tattoo artist
Play-By :
kijikush
Skyler Sullivan Lang   Empty
Tárgy: Skyler Sullivan Lang    Szomb. Dec. 24, 2016 7:13 pm



Skyler SullivanLang

Titulus, ha van
nev
Skyler Sullivan Lang
becenév
nem szereti, de ha nagyon muszály Sky,Sul, Suli,Ivan
kor
22
csoport
Alakváltó
rang
A karaktered rangja
társ
még nincs
felvett alak az alakváltóknál
Farkas
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Nagy a nyüzsgés a rendőrségen, Skyler Sullivan Lang ezt már megszokta. Félreértés ne essék, nem dolgozni jött ide, de még nem is intézkedni. Csupán talán egy kicsit megint elborult az agya, amiért végül itt kötött ki. –Na nézzük, jaj már megint te? – sóhajtott fel a rendőr kisasszony, aki még ugyan nem régóta dolgozott az őrsön még is annyiszor futott össze a fiúval, hogy az már hihetetlen. –Mondtam, hogy addig járkálok vissza, míg nem jön el velem egy randira. – vigyorodott el sunyin. –Mondtam már, hogy a rossz fiúk nem az eseteim. –morogva forgatott szemet a nő és leült a gép mögé. –Ugyan már! Előttem nem kell tagadnia… Tökéletesen tudom, hogy pontosan az esete vagyok. –hajolt közelebb az asztalhoz, mire válaszul, csak egy képen tolást kapott. –Skyler újra itt? Mikor is volt utoljára, 3 napja? – ért be végül a hölgy kollégája, akit már igen jól ismert Sky. Ami nem is csoda, hiszen már kölyök kora óta Őt fogja ki. –Rég volt már Frank. Lassan kezdesz pofásodni, tán megtanult az asszony főzni?  - vigyorgott a férfire és bájos csevejüket csak a nő, hangos krákogása szakította félbe. –Ha nem zavarom magukat… Szóval most hol és miért verekedtél össze?
- Persze csak a hibás lehetek… Pedig most eskü én voltam az áldozat és egy ujjal se értem hozzá. – bámult ártatlan képpel a rendőrökre, akikről sütött, hogy legszívesebben képen törölnék, amiért hülyének nézi őket. –Sky, akkor még is, hogy lehet az, hogy rajtad alig van karcolás a másikat meg bekellet vinni a kórházba? És ne kezd megint, hogy hipochonder, mert már megjött a jelentés is és elég szépen össze verted…- fonta karba a kezét az idősebb férfi, mire a fiatalabb csak vállat vont, mint aki tényleg nem is érti a helyzetet.

Skyler Sullivan Lang. A srác, akinek aligha van két szava normál esetben. A srác, aki még a legkisebb dolgokon is képes felhúznia az agyát. Szereti megvédeni a tulajdonát és az apró, számára igen is törékeny húgát. A legtöbb ember talán, csak egy helyi huligánnak ismeri, aki szabadidejében szívesen var fel, különböző mintákat mások bőrére. Mindig is egy nehéz eset volt. A szabályokat, már kiskora óta nem szerette és, bár állítása szerint nem az erőszak híve, nem most kezdte a verekedést. Nem éppen egy nagy emberkedvelő, ha teheti, inkább kerüli is őket. Húgán kívül nem létezik számára más. Talán ő is az egyetlen, aki képes elviselni. Tipikus ikrek, olyanok, mint a tűz és a víz. De talán pont így egyenlítik ki egymást. Míg Astrid félénk, bújós kiscica, addig Skyler egy szabadabb szájú, néha kissé meggondolatlan rosszaság, akinek van egy kevésbé ismert oldala is. Ezt csak egyetlen egy ember ismeri.

Farkasával már kilenc és fél évesen össze ismerkedhetett, egy verekedés során. Egy jó ideig nem is értette mindez, hogy is történhetett. Kíváncsi volt, hogy húga tud-e hasonlót, de valahogy nem mert rákérdezni. Félt attól, hogy ráijesztene vele, így inkább csak várt és figyelt. Míg nem egyszer sikerült felrángatnia egy magas fára. Az intézet udvarán álló hatalmas fateteje volt a cél. Ám arra nem számított, hogy testvére le is eshet. Kisebb szívinfarktust kapott először és már kezdte szidni magát az egészért, hogy már megint meggondolatlan volt, mikor olyat látott, hogy majd utána nem szédült. Bájos kis tesója macskaként ért földet. Életében nem gondolta volna, azt, hogy ilyen is lehet. Már kezdte azt hinni, hogy a családjuk valami eltitkolt vérfarkas család volt, erre… Persze talán csak túl sok régi történetet hallott a nagyobb fiúktól, akkoriban, de ez azért még álmában sem fordult volna elő. Persze azóta már tudja mi ez az egész és az átváltozással sincs problémája, csak fél. Fél, hogy valaki van vagy lesz a nyomukban. Fél attól, hogy testvére megfog sérülni, és akár miatta is előfordulhat.

♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Skyler Sullivan Lang   Empty
Tárgy: Re: Skyler Sullivan Lang    Csüt. Dec. 29, 2016 5:59 am



Elfogadva!


Üdv, Suli!
Nagyon örülök, hogy köreinkben köszönthetlek téged! Mindig is ilyen szerető bátyusra vágytam, aki megvéd minden rossztól. Irigylem a húgod. Very Happy
No, de akkor most menj foglalózni és már kezdheted is a játékot!

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

avatarfoglaló ♣️ titulusfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Skyler Sullivan Lang

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Astrid Lang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: alakváltók-