Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
hozzászólások

Silhouette FRPG
Akera Suoh Empty
Vendég Pént. Márc. 02, 2018 9:32 pm

Játékostárs kereső
Akera Suoh Empty
Moon Hansol Szer. Feb. 28, 2018 7:32 pm

Avatar foglaló
Akera Suoh Empty
Karolina Levasseur Szer. Feb. 28, 2018 1:03 pm

Dark Side Heroes
Akera Suoh Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 8:33 pm

My sweet children
Akera Suoh Empty
William Armstrong Kedd Feb. 27, 2018 2:15 pm

Statisztika
Nők: 8
Férfiak: 8
Vének: 2
Alakváltók: 5
Vámpírok: 1
Emberek: 0
Boszik: 5
Vadászok: 2
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Kedd Feb. 13, 2018 8:08 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Akera Suoh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Akera Suoh
Akera Suoh


Hozzászólások száma :
5
Belépett :
2016. Dec. 24.
Akera Suoh Empty
Tárgy: Akera Suoh   Vas. Dec. 25, 2016 3:21 pm



Akera Suoh

Rock 'n' roll star
nev
Akera Suoh
becenév
-
kor
22
csoport
Alakváltó
rang
-
társ
Shizuya
felvett alak az alakváltóknál
róka
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Rosszkedvűen heverek a kanapén, ölemben egy jegyzettömb és egy elgurult toll, de semmi kapacitásom nincs rá hogy utánamásszak, és felszedjem. Nem igazán érdekel, valahogy ma semmire nincsen semmiféle indíttatásom. Még arra sem, hogy megsértődjek Rurura, akivel közel két éve lakunk együtt, mert felforgatta az életemet azzal hogy besétált a garázsbulinkra. Elég rossz kölyök voltam, és mindig a rossz társaság vonzott, hamar bele is kerültem, de ahogy mondani szokás, hamar ki is égtem benne, már amennyire ki lehet ebben, és amikor összefutottam Ruruval, még javában rock and roll sztárnak gondoltam magam, pedig a karrierem még csak mostanában van beindulóban, nem vagyok lemaradva semmivel sem. Viszont akkoriban kezdtem el tetováltatni is, és mára már számos minta díszít, persze nem volt legális, de akkor nem érdekelt. Most meg az nem érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá, nem kötelező engem nézni, és igen aláírom hogy baromi hiú tudok lenni ha a megjelenésemről van szó. Legyen az ruha, ékszer, hajviselet... bármi.  Teljesen mindegy.

Szóval egy garázsbuli volt, amikor ének és gitározás közben valami baromira furcsát kezdtem el érezni, rosszabb érzés volt mintha be lettem volna tépve és akkor megpillantottam Rurut, és éreztem a végem, hogy ő boszorkány, én meg alakváltó, és bár soha nem kerestem a társam, mégis úgy tűnik hogy neki sikerült megtalálnia engem. Onnantól valahogy másabb lett az életem, és végül hosszas veszekedések után össze is költöztünk, mert hát neki szüksége van a jelenlétemre, de mit mondjak? Számtalanszor vesztünk össze, és közöltem vele hogy felmondok. Legutóbb akkor, amikor megperzselte a bundám, mert éppen róka alakomban relaxáltam egy pihe puha párnán. Még ilyen szerencsétlen boszorkányt!! azt hittem megfojtom abban a pillanatban és alaposan lekapartam róla a bőrt ahol értem. Még hogy az én szép bundámban kárt tesz...

Tulajdonképpen még mindig zenélek, és szerzek dalokat és előadom őket energikusan, lendületesen de... én magam kicsit megcsömörlöttem, és erre még Ruru is csak tesz egy lapáttal... Meg kell találnom magam, mert egyenlőre inkább olyan érdektelen vagyok, mint akinek minden mindegy. Majd... lesz ez még máshogy is.
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Vissza az elejére Go down
avatar
Vendég


Vendég
Akera Suoh Empty
Tárgy: Re: Akera Suoh   Vas. Dec. 25, 2016 9:47 pm



Elfogadva!


Csodálom a társas alakváltók kitartását, mert kell hozzánk cérna, ha lehet végtelenítve. De úgy tűnik, hogy a perzselés mellett akadnak azért más gondok is, nem színes szélesvásznú álomkabát az életetek. Megoldjátok, ugye?

Érezd jól magad nálunk La Rochelle-ben!

avatarfoglalótitulusfoglaló
Vissza az elejére Go down
 

Akera Suoh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: alakváltók-